Jak získat prodejem nemovitosti v Popradu a Tatrách o 7% více

Snad každý, kdo prodává nemovitost, by za ni chtěl dostat nejvyšší cenu. S tímto problémem vám v Popradu a Tatrách pomůže realitní makléř Slavomír Bušovský, který používá při prodeji nemovitostí profesionální technologie.

Na Slovenském realitním trhu působí mnoho realitních makléřů a jejich kvalitu si dokáže ověřit předem málokdo. V Popradu a Tatrách působí realitní makléř, který nabízí při prodeji nemovitostí profesionální technologie.

Jaké benefity na vás při prodeji nemovitosti čekají?
Originálně zpracované 3D přehlídky jsou doménou kvalitní reprodukované a virtuální vizualizace nemovitostí. U pozemků a větších nemovitostí využívá Slavomír Bušovský letecké záběry, díky dronu s Full HD kvalitou obrazu. Při prodeji nemovitostí používá sofistikovaně zpracované cílené Google reklamy, aby každý rodinný dům, byt, rekreační chata, garáž i pozemek našel toho správného kupujícího, který má reálný zájem o jejich koupi.

Největší výhodou tohoto realitního makléře při prodeji je jeho garance při prodeji za nejvyšší cenu na trhu. Ze statistik lze definovat, že za posledních 7 let se podařilo prodat rodinné domy a byty při prodejní ceně až o více než 7% více, než byla stanovena původní prodejní cena.

Prodej nemovitostí nebyl nikdy jednodušší.

Co můžete očekávat při spolupráci?

  • Prodej nemovitostí za nejvyšší prodejní cenu na trhu, v průměru až o 7% více
  • Odborný odhad nemovitostí zdarma
  • 3D prohlídky prodávané nemovitosti, ideální řešení iv této době
  • Letecké záběry nemovitosti profesionálním dronem, což zaujme každého
  • Díky Google reklamám se osloví větší počet relevantních zájemců
  • Právní servis je v ceně prodeje nemovitostí samozřejmostí

Realitní makléř pro Poprad a Tatry Vám rád pomůže s prodejem vaší nemovitosti za nejvyšší cenu. Disponuje databází lidí, kteří mají reálný zájem ihned koupit nemovitosti.

Sníte o svém bytě či domě? Provede Vás realitním trhem a vy si vyberete přesně tu svoji nemovitost pro vaši rodinu.

Uvažujete o prodeji své nemovitosti a potřebujete zjistit prodejní cenu? Zcela zdarma vám stanoví tržní cenu vaší nemovitosti i na základě lokality, stavu, věku apod., zohledňuje všechny faktory, ve prospěch vyšší ceny pro Vás.

Věnuje se i pronájmu nemovitostí. Chcete pronajmout právě tu Vaši nemovitost? O všechno se rád postará. Vyhledá vhodné zájemce, zařídí správu nájemní smlouvy a nájemníků máte vyřešeno.

Pár slov od klienta ze dne 25. 8. 2020: „S vysoce profesionálním přístupem a kvalitou služeb na špičkové úrovni pana Bušovského jsem byla naprosto spokojena. Velmi krátké období od zveřejnění nabídky pronájmu bytu a podepsání nájemní smlouvy svědčí o kvalitách tohoto pana makléře. Vřele doporučuji a za mě velké DĚKUJI.“

Proč právě teď prodávat své nemovitosti?
Vysoká poptávka kupujících, převyšující nabídku na realitním trhu
Hypotéky nebyly nikdy tak výhodné
Co získáte prodejem nemovitostí s realitním makléřem?
Vyšší prodejní cenu nemovitosti
Více času pro svou rodinu a práci
Informuje potenciální kupující o specifikách nemovitosti
Vyhledá kupující pomocí cíleného marketingu
Zpracování právní agendy
Přepis energií

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram